Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

Jak kupić dobry monitor stomatologiczny?

Marika Wróblewska 2019-04-21 0 komentarzy
Wpis

Pragnąc podnieść jakość świadczonych usług, wielu dentystów decyduje się na kupno lub wynajem często drogiego, zaawansowanego sprzętu, który sprawia, że nie trzeba nigdzie pacjenta odsyłać, gdyż wszystkie badania mogą być wykonane na miejscu. W ogromie ofert dość trudno odnaleźć właśnie to, co najbardziej odpowiadałoby danej jednostce, dlatego warto zwrócić się do firmy, która na co dzień ma do czynienia z takim sprzętem i jest w stanie dobrać najwłaściwszy, po wcześniejszym audycie.

Decydując się na współpracę na przykład z firmą ze strony informatykamedyczna.pl, można liczyć na fachowe doradztwo, a także dostarczenie sprzętu czy wynegocjowanie lepszej umowy. Ma ona w ofercie wysokiej klasy monitory stomatologiczne kompatybilne z aparaturą do tomografii CBCT lub pantomograficznego RTG. Oba te urządzenia sprawią, że w gabinecie będzie można wykonać nawet najbardziej skomplikowane badania, co dla wielu pacjentów bardzo się liczy, gdyż nie muszą już szukać innych placówek.

W asortymencie tego przedsiębiorstwa można znaleźć następujące modele:

  • monitor opisowy Barco,
  • monitor przeglądowy Beacon,
  • monitor opisowy Beacon,
  • monitor Neovo na unity.

Są to monitory najnowszej generacji, spełniające wszystkie wymagania współczesnej radiologii, które umożliwiają szybką i precyzyjną diagnostykę chorych zębów i dziąseł, dając wiarygodny wynik. Pochodzą one od sprawdzonych już producentów, którzy od  lat wypuszczają na rynek medyczny coraz bardziej zaawansowane urządzenia charakteryzujące się wysoką niezawodnością i bogactwem oprogramowania, o którym można poczytać na podanej wyżej stronie.

Warto także pamiętać, że zgodnie z rozporządzeniem ministra z dnia 18.02.2011 roku, posiadając sprzęt radiologiczny w gabinecie stomatologicznym, trzeba mieć sprawny technicznie monitor diagnostyczny. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!