Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

Profertil 180 - Pomoc w walce z bezpłodnością

Jeremi Głowacki 2019-03-14 0 komentarzy
Wpis

Co zawiera suplement Profertil 180?

W jego składzie znajduje się L-karnityna w dawce 440 miligramów, L-arginina w dawce 250 miligramów, witamina E w dawce 120 miligramów, 40 miligramów cynku, 80 miligramów glutationu, 15 miligramów koenzymu Q10, 60 mikrogramów selenu i 800 mikrogramów kwasu foliowego. Regularne zażywanie dietetycznego środka spożywczego specjalnego przeznaczenia medycznego Profertil 180 podwyższa poziom testosteronu i zwiększa liczbę plemników, zwiększając szansę na zapłodnienie.

Profertil 180 nie zawiera laktozy i glutenu

Coraz więcej osób z troski o swoje zdrowie rezygnuje z laktozy i glutenu. Niestety jest to trudne, ponieważ gluten i laktoza znajdują się w wielu produktach żywieniowych, lekach i suplementach. Przypadkowe spożycie alergenu daje takie same objawy, co świadome - bóle brzucha, dyskomfort, gazy. W trosce o zdrowie mężczyzn producent Profertil 180 stworzył produkt bez tych alergenów. Mogą go zażywać osoby na diecie bezglutenowej, bezmlecznej i bezlaktozowej.

Do znalezieniana stronie Apteka w Sieci

Dla wielu osób posiadanie własnego dziecka stanowi sens życia, a przynajmniej ukoronowanie wielu lat udanego związku. Przekazanie dalej własnych genów i patrzenie, jak dziecko rośnie na naszych oczach, stanowi motywację do pracy i rozwoju. Niestety tym trudniej jest znieść brak dwóch kresek na teście ciążowym, szczególnie jeśli rodzina naciska na posiadanie potomstwa. Całe szczęście istnieją takie środki jak Profertil 180, które zwiększają szanse na wyjście z bezpłodności i doczekanie się własnego dziecka.

 

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!