Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

Tanie masaże w Lublinie

Kajetan Tomaszewski 2019-04-01 0 komentarzy
Wpis

Gabinety SPA przeżywają w ostatnim czasie prawdziwe oblężenie, a już szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się masaż. Większość osób słysząc o zabiegach masażu, ma na myśli masaż klasyczny. Jednak technik masażu jest o wiele więcej, podobnie jak technik relaksacyjnych. Jeśli potrzebujesz odprężenia, to na pewno powinien zainteresować Cię fakt, że tanie masaże w Lublinie oferuje Fitness Club Forum. Ośrodek wśród bogatej oferty zabiegów i masaży relaksacyjnych poleca, m.in.:

  1. Masaż stemplami ziołowym - ten rodzaj masażu pochodzi z Tajlandii i jest w medycynie znany od ponad 400 lat, lecznicza ziowa mieszanka, z której się robi coś na kształt ciepłych okładów, działa kojąco na wszelkiego rodzaju bóle i stany zapalne.
  2. Masaż olejkiem kokosowym, to takie dwa w jednym, olej kokosowy nie tylko dobrze działa na skórę, ale jego zmysłowy zapach pobudza wyobraźnię i ma działanie odprężające.
  3. Masaż wulkanicznymi gorącymi kamieniami, to masaż szczególnie zalecany osobom, które mają kłopoty z układem krążenia, ma działanie pobudzające i rozgrzewające, eliminuje uczucie zimna w kończynach.
  4. Masaż gorącą czekoladą - mówi się, że tego rodzaju masaż ma nieoceniony wpływ nie tylko na ciało pacjenta, ale i na jego psychikę, pobudza krążenie i wspomaga spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.
  5. Masaż aromaterapeutyczny, jest to typowy masaż relaksacyjny, który ma na celu zrelaksować pacjenta i zredukować napcie mięśni powstałe w wyniku długotrwałego stresu.

Szczegółowy cennik zabiegów znajduje się na stronie polecanego ośrodka.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!