Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

Ceny hal magazynowych

Jeremi Głowacki 2020-02-23 0 komentarzy
Ceny hal magazynowych

Ostatnimi czasy dużą popularnością jako materiał budowlany cieszy się stal. Buduje się z niej konstrukcje lekkie, wytrzymałe; w porównaniu do standardowych hal murowanych również relatywnie tańsze. Dzięki innowacyjnej metodzie konstrukcyjnej opartej na prefabrykowaniu poszczególnych elementów i następnie składaniu ich w całość, proces budowy jest przyspieszony i zoptymalizowany, jako że wykorzystuje się tylko taką ilość surowca, jaka jest niezbędna.

 

Firma SOLID HALE oferuje kompleksowe przeprowadzenie klienta przez inwestycję w konstrukcję stalową, począwszy od projektu, aż po budowę. W celu wstępnego oszacowania kosztów przedsięwzięcia można skorzystać z kalkulatora znajdującego się na stronie internetowej. Jednak aby uzyskać dokładniejszą wycenę, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy, ponieważ do każdego projektu trzeba podejść indywidualnie. Na przykład budowa obory będzie zależała od wielu czynników, z których można wymienić m.in:

  • powierzchnię hali;
  • przeznaczenie obiektu – prosty budynek służący jako magazyn będzie łatwy do zaprojektowania i złożenia, ale już hala fabryczna, gdzie pracownicy będą mieli do czynienia z różnymi rodzajami pomieszczeń (socjalnym, biurowym, produkcyjnym, sanitarnym itp.) to bardziej skomplikowana sprawa, za którą wzrastają koszty;
  • parametry dachu i ścian – grubość, rodzaj pokrycia oraz wypełnienia
  • parametry bramy – to kluczowy element wiążący się z funkcjonalnością hali, sposób podnoszenia determinuje jej zastosowanie.

Firma dostarcza i buduje konstrukcje o wszechstronnym przeznaczeniu: rolnictwo, przemysł, logistyka, w tym hale magazynowe w cenie dostosowanej do każdego klienta, wymagającego wysokiej jakości i szybkiego montażu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!