Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

Czy książki Remigiusza Mroza to również literatura dla kobiet?

Mikołaj Ziółkowski 2022-12-02 0 komentarzy
Czy książki Remigiusza Mroza to również literatura dla kobiet?

Po tak przedstawiony typ bohaterki sięgają dziś twórcy, których domeną jest literatura faktu, sensacja czy thriller. Świetnie wykreowaną postać kobiecą można znaleźć w serii książek o Joannie Chyłce, których autorem jest Remigiusz Mróz. Pisarz stworzył thriller prawniczy przedstawiający losy ambitnej prawniczki i jej dość zbuntowanego podejścia do ogólnie panujących zasad. Historia wciąga zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Jej potencjał dostrzegły także popularne platformy internetowe, które wykupiły prawa do ekranizacji pierwszych tomów. Obecnie są plany, aby przenieść na ekran całą sagę.

Wspomniany autor ma na swoim koncie również książki z dziedziny sci-fi. Pozycje te także są popularne wśród polskich czytelniczek. Jeśli sposób pisania R. Mroza przypadnie odbiorcom do gustu, mogą także sięgnąć po jego twory, których bohaterką jest inna postać kobieca, Ina Kobryn. Lista dzieł wraz z krótkim opisem oraz z możliwością podzielenia się wrażeniami z ich przeczytania jest dostępna na stronie internetowej lubimyczytac.pl.

Pod podanym linkiem działa serwis online, który zrzesza polskich czytelników lubujących się w różnych rodzajach literatury. Na portalu publikowane są informacje o dostępnych nowościach książkowych. Przedstawia się także sylwetki ich autorów, w tym ich dzieła wspomagające początkujących pisarzy. Autor serii o Joannie Chyłce przykładowo dzieli się swoim doświadczeniem w zakresie przebiegu procesu wydawniczego poprzez cykl "Kurs pisania",  proponowany w kilkudziesięciu częściach.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!