Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

Czym się kierować wybierając skup samochodów?

Arkadiusz Sokołowski 2019-02-05 0 komentarzy
Czym się kierować wybierając skup samochodów?

Jak w każdej branży, również w przypadku skupu aut można trafić do bardzo uczciwej, pro-klienckiej i profesjonalnej firmy lub wręcz przeciwnie. Warto zatem zrobić rozeznanie i porównać oferty dostępne na rynku. Profesjonalne skupy oferują wstępną wycenę telefoniczną lub przez Internet, podczas której specjalista zadaje kilka podstawowych pytań dotyczących pojazdu i podaje szacunkową kwotę, jaką jest w stanie za niego zapłacić. 

Firma  "U Jacka" to profesjonalny skup samochodów w Bydgoszczy, który odkupuje od swoich klientów wszystkie auta, niezależnie od rocznika, marki czy stanu technicznego. Gwarantuje bezpłatną wycenę, dojazd do klienta i płatność gotówką od ręki. Prawie dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło na szczegółowe poznanie realiów branży i oczekiwań klientów, co umożliwiło  precyzyjne dostosowanie się do nich.

W skład działalności wchodzi:

- skup aut,

- złomowanie pojazdów,

- sprzedaż części używanych,

- sprzedaż samochodów,

- Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów,

- warsztat samochodowy,

- serwis opon oraz wulkanizacja.

Można tu zatem dokonać sprzedaży oraz złomowania pojazdu. Firma posiada w swojej ofercie również szeroki wybór używanych części samochodowych do różnych marek i modeli aut. W warsztacie można dokonać naprawy większych i mniejszych usterek w przystępnej cenie, a w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów wykonać przegląd techniczny. Dla osób chcących wymienić opony lub je naprawić, przeznaczona jest profesjonalna usługa wulkanizacji. Firma z roku na rok  pozyskuje nowych zadowolonych klientów, przez co oferta może rozrastać się o kolejne usługi.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!