Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

Dobry psycholog w Wejherowie

Nadia Lewandowska 2021-02-14 0 komentarzy
Dobry psycholog w Wejherowie

Od kilku lat w sytuacjach życiowych, z którymi trudno sobie poradzić, pomaga psychoterapeutka ze strony psychoterapia.nets.pl. Może się do niej zwrócić każdy, komu potrzebny jest dobry psycholog w Wejherowie, Rumi lub Redzie. Przyjmuje ona pacjentów także z okolicznych miejscowości. Jest to osoba, która zdobyła wykształcenie wyższe na kierunku psychologia, a także uczestniczyła w wielu szkoleniach i kursach, aby poszerzać swoją wiedzę i świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Niesie pomoc dorosłym, młodzieży i dzieciom. Do jej gabinetu można się zgłosić z dzieckiem, podejrzewając dowolne zaburzenie, w tym autyzm, a także wówczas, kiedy trudno porozumieć się z nastolatkiem, żyjącym jakby we własnym świecie. Prowadzi terapię par i pomaga osobom, które straciły kogoś bliskiego z powodu śmierci czy rozstania. Stara się zawsze dobrać taką metodę, aby pomoc była nie tylko skuteczna, ale także najszybsza jak to możliwe.

Pani psycholog ma także spore doświadczenie, gdyż pracowała w ośrodkach, przychodnia, a także komisjach, na przykład w Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Prowadzi terapię indywidualną i grupową. Zawsze na początku stara się rozpoznać problem. Nie zawsze udaje się to podczas pierwszej konsultacji i czasami potrzeba kilku spotkań. Kiedy już wiadomo, gdzie tkwi przyczyna problemów, dobiera odpowiednią formę pomocy.

Osoba ta prowadzi nowoczesny gabinet psychologiczny, w którym rozwiązuje również takie problemy jak:

  • zaburzenia nastroju,
  • rozchwianie emocjonalne,
  • niemożność nawiązywania kontaktów,
  • brak stabilności,
  • zaburzenia osobowości,

a to tylko niewielka część tego, czym się zajmuje.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!