Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

kafelki w stylu hiszpańskim

Jeremi Głowacki 2020-06-11 0 komentarzy
kafelki w stylu hiszpańskim

Dla swoistej przeciwwagi, osoby obdarzone żywiołowym temperamentem, lubiące okazywać swoją radość z życia i pozytywne podejście do świata zaczęły więc stawiać raczej na wzorce pochodzące ze słonecznej i upalnej Hiszpanii. Co oznaczają tamtejsze trendy? Przede wszystkim mocne, kontrastowe i odważnie zestawione kolory, a także płytki podłogowe i naścienne bazujące na przebogatych wzorach i fantazyjnych zdobieniach.

Decydując się nabyć takie kafelki w stylu hiszpańskim, warto jednak wziąć pod uwagę to, by były to prawdziwe wyroby pochodzące z Hiszpanii, nie zaś tanie zamienniki chińskie (które są jedynie nieudaną imitacją, znacznie ustępującą oryginałowi pod względem trwałości użytkowej i jakości zdobień). Te prawdziwe sprzedaje na przykład sklep Włoskie Łazienki, który wbrew dość jednoznacznej nazwie, ma na stanie szeroki wybór produktów nie tylko włoskich, ale i właśnie hiszpańskich.

Ich cena jest bardzo korzystna z tego względu, że sprzedawane wyroby nie przechodzą przez łańcuch pośredników, a sprowadzane są bezpośrednio od hiszpańskiego producenta. W koszt wliczona jest też fachowa porada udzielana przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, nie tylko doskonale orientujących się w całym asortymencie sklepu, ale i umiejących dobrać dany model płytek do konkretnej łazienki klienta.

Do najpopularniejszych oferowanych wymiarów należą (oczywiście w cm):

  • 60 × 120,
  • 75 × 150,
  • 100 × 100,
  • 100 × 300,
  • 160 × 320.

Odpowiada to rosnącemu trendowi na zwiększone gabaryty, gdyż kafle niedawno uznawane za duże, dziś uchodzą już tylko za średnie. Oczywiście różniących się od siebie wzorów także jest cała masa (ponad 2000), tak więc przychodzący do sklepu klient (bądź dokonujący zakupu drogą internetową) może mieć pewność, że zostaną zaspokojone jego nawet wybitnie indywidualne potrzeby.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!