Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

Które środki do czyszczenia auta warto mieć w garażu?

Kamila Mróz 2022-11-23 0 komentarzy
Które środki do czyszczenia auta warto mieć w garażu?

Producenci kosmetyków samochodowych proponują odbiorcom środki dostosowane do określonych części auta, stopnia zabrudzenia i pór roku. Warto zgromadzić w swoim garażu podstawowy pakiet kosmetyków, z których można w każdej chwili skorzystać. 

Z pewnością na pierwszym miejscu należy postawić różnego rodzaju szampony i piany aktywne. Te oferowane przez firmę Autoland skutecznie usuwają każdy rodzaj zabrudzeń. Radzą sobie nawet ze smołą, która bardzo często pojawia się na utwardzonych drogach. Są to preparaty silnie skoncentrowane, zatem wystarczają na bardzo długo, nawet przy częstym myciu pojazdu. Dodatkowo mają przyjemny zapach, dlatego pielęgnacja auta jest czystą przyjemnością. 

Profesjonalne środki do czyszczenia auta są całkowicie bezpieczne dla powierzchni, na które oddziałują. Chusteczki do kokpitu, kosmetyki do deski rozdzielczej, czy też skórzanej tapicerki, to tylko kilka środków, które warto kupić. Nie można zapominać także o czyszczeniu felg i opon. Są one najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wody i soli. Płyny do felg, w tym deironizer oczyszczą każdy zakamarek z brudu i przywrócą blask elementom aluminiowym. Wosk z kolei zabezpieczy powierzchnię przed uszkodzeniami. Opony warto potraktować żelem do nabłyszczania lub pianką, która ma podobne właściwości.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!