Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

Multicyklon

Maksymilian Woźniak 2018-12-26 0 komentarzy
Multicyklon

Najprostszą i najpopularniejszą metodą odpylania jest wydzielanie pyłu ze strumienia gazu za pomocą grawitacji. Taki proces nazywany jest odpylaniem mechanicznym. Oferta Instal-Filter obejmuje szeroką gamę odpylaczy mechanicznych. Instalacja ochrony powietrza tego typu stosowana jest jako podstawowe urządzenie do odpylania wstępnego, które pozwala na osiągnięcie warunków, w których spełniane są wyśrubowane normy.

Urządzeniem, które zapewnia wysoką jakość odpylania, przy stosunkowo niewielkich gabarytach jest multicyklon. Stanowi on jedną z wersji odpylaczy bateryjnych. Jego budowa opiera się na wielu małych komórkach wykonanych z żeliwa i zamontowanych w poziomie. Pozwala na odpylanie gazów o różnych właściwościach i stężeniu.

Największe zalety płynące z zastosowania multicyklonu to:

  • niska cena- ze względu na niewielki koszt wykonania instalacji,
  • małe gabaryty i prosta budowa- która pozwala na mnogość aplikacji i zapewnia prostotę w obsłudze,
  • najwyższe standardy- stosowanie propozycji dostępnych na instalfilter.pl to pewność przystosowania do najnowszych wymagań prawnych i wydajnościowych,
  • nowoczesne rozwiązania - projektanci firmy nieustanie pracują nad ulepszeniem proponowanych systemów.

Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w kwestii doboru odpowiedniej instalacji do konkretnego typu zakładu i maszyn pracujących na jego terenie. Nie zawsze najnowsze propozycje sprawdzają się przy starszym sprzęcie. Fachowa wiedza i ponad 20 - letnie doświadczenie to zalety, które umożliwiają precyzyjne określenie najlepszego wyjścia w każdej sytuacji.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!