Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

Nowoczesna platforma parkingowa

Kajetan Maciejewski 2020-03-31 0 komentarzy
Nowoczesna platforma parkingowa

Architekci i projektanci starają się ukierunkowywać swoje wynalazki na ułatwienie ludziom życia. Chcą przy tym zapewnić optymalne wykorzystanie nawet niewielkiej przestrzeni. Nie inaczej jest w przypadku platform parkingowych. Można na nich parkować jedno auto nad drugim. To idealne rozwiązanie na niewielkich przestrzeniach. Taka nowoczesna platforma parkingowa może być sterowana ręcznie bądź w pełni zautomatyzowana. Wszystko zależy od wybranego modelu.

Chcąc zamówić platformę, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy RECHA BŁOCH. On doradzi Państwu rozwiązanie dostosowane do Waszych potrzeb i możliwości. W ofercie są, m.in.

  • podnośniki pionowe – takie do 3 m,
  • konstrukcje bardziej zaawansowane – wielopoziomowe.

W ofercie platform parkingowych warto zwrócić uwagę na model HYDROPARK 1127. Posiada on dwie kolumny symetryczne mocowane do podłoża. Udźwig urządzenia to 2700 kg. Dzięki wspólnej kolumnie koszty są dużo mniejsze i można zaoszczędzić więcej miejsca. Co ważne, wysokość ustawienia platformy można regulować. Pozwala to na indywidualne jej dopasowanie do wysokości aut i garażu. Dzięki specjalnym ryglom zabezpieczającym platforma utrzymuje się w pozycji parkingowej. Konstrukcja ma wmontowany specjalny czujnik antyzgnieceniowy. Dzięki niemu platforma nie obniży się, gdy pod nią jest zaparkowane auto. W przypadku awarii zasilania można sterować platformą za pomocą ręcznego podnośnika. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej firmy. Można też zadzwonić i zapytać o szczegółową charakterystykę wybranego modelu platformy.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!