Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

Opony letnie w Toruniu

Arkadiusz Sokołowski 2021-02-13 0 komentarzy
Opony letnie w Toruniu

Profesjonalny dobór ogumienia polega przede wszystkim na dobraniu odpowiedniego rozmiaru oraz jakości opony. Do aut, które pokonują rocznie kilka tysięcy kilometrów, w zupełności wystarczą opony klasy ekonomicznej. Właśnie tego rodzaju porad mogą spodziewać się osoby, które zdecydują się na zakupy w firmie Auto Serwis Kwiatowa. Jest to znany w Toruniu i okolicach sprzedawca opon, który proponuje także pełen ich serwis. 

Opisywana firma ma w swojej ofercie towar pochodzący z bieżącej produkcji. Ma to kluczowe znaczenie w przypadku opon. Tylko nowe są w stanie zapewnić optymalny poziom bezpieczeństwa. Produkty, które liczą sobie ponad trzy lata, takich warunków już nie spełniają.

Oprócz sprzedaży serwis proponuje pełną obsługę polegającą na wymianie opon oraz ich naprawie. Warsztat został wyposażony w profesjonalny sprzęt, dzięki którym prace serwisowe są bardzo szybkie i dokładne. Wśród wielu maszyn znajduje się także taka, która pozwala na tak zwany bezłyżkowy demontaż ogumienia. W ten sposób unika się porysowania aluminiowych felg, które bardzo często są o wiele droższe niż same gumy.

Klienci kupują zazwyczaj opony letnie w Toruniu. Nie brakuje też osób poszukujących ich zimowych wersji. Serwis obsługuje auta osobowe oraz dostawcze. Jest czynny nawet w niedziele, co jest bardzo ważne, dla kierowców, którzy pokonują trasy przez siedem dni w tygodniu. Standardowa wymiana opon wraz z wyważeniem to koszt kilkudziesięciu złotych. Taką wymianę warto zrobić przynajmniej dwukrotnie w ciągu roku. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!