Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

Papier dla piskląt - jaki dostawca?

Nadia Lewandowska 2022-08-17 0 komentarzy
Papier dla piskląt - jaki dostawca?

Cieszącym się coraz większą popularnością patentem jest utworzenie podściółki z biodegradowalnego papieru. Materiał ten działa zarówno jako ochrona wylewki, jak i doskonały izolator termiczny. Niweluje straty ciepła, jeśli pomieszczenie jest ogrzewane.

Papier dla piskląt to również sposób na możliwość wykorzystania go wraz z obornikiem jako nawóz. To ważny aspekt dla wielu rolników, którzy starają się żyć oszczędnie, a jednocześnie w zgodzie z naturą i preferują naturalne metody użyźniania gleby pod zasiew. Przy zastosowaniu sztucznych, chemicznych preparatów neutralizujących nieprzyjemny zapach z wylęgarni oraz niwelujących wydobywające się podczas fermentacji związki azotu uzyskuje się oczekiwany efekt, ale też traci, gdyż konieczne jest późniejsze zwiększenie zaopatrzenia w dodatkowe zapasy nawozu. Same środki też nie należą zwykle do najtańszych inwestycji dla hodowcy i należy uwzględniać je jako spory wydatek w gospodarczym budżecie.

Dostawcą, który może zaproponować wysokojakościowy papier pod wyściółkę dla piskląt o różnej grubości, jest firma CZP Premium Golub-Dobrzyń Mariusz Szefler, prowadząca dystrybucję swojego asortymentu na terenie województwa kujawsko - pomorskiego. Dostępne w ofercie rodzaje można bezproblemowo dopasować do potrzeb, między innymi do tego, ile centymetrów ma warstwa wylewki oraz czy w wylęgarni zastosowano też inne metody izolacji. 

Oprócz zamówienia papieru w ilościach hurtowych właściciel gospodarstwa może skorzystać z okazji i zaopatrzyć się w zapas równie potrzebnych w wielu pracach domowych i rolniczych ręczników papierowych oraz akcesoriów toaletowych. Zakup tego typu produktów od jednego dostawcy to spora oszczędność czasu oraz kosztów dowozu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!