Poznaj najlepsze firmy w branży z ontia.pl

Przeciski pod drogami cena

Kajetan Maciejewski 2020-10-26 0 komentarzy
Przeciski pod drogami cena

Przedsiębiorstwa budowlane zajmujące się budową na przykład gazociągów, systemów kanalizacji czy instalacją rur ciepłowniczych bardzo często stoją przed problemem położenia instalacji pod drogami lub torami kolejowymi. Wówczas z pomocą może przyjść firma Nawitel, która od wielu lat zajmuje się wykonywaniem horyzontalnych przewiertów sterowanych. Jest ona w stanie wykonać nawet najtrudniejsze przeciski pod drogami. Cena za taką usługę jest ustalana indywidualnie, ponieważ najpierw należy zbadać warunki geologiczne, a następnie dostosować odpowiedni sprzęt. Na cenę składa się także średnica rurociągu i jego długość.

Jest to firma, której warto powierzyć takie zadanie, ponieważ ma doświadczony sztab pracowników gotowych wykonać najbardziej niestandardowe zadanie i najróżniejsze maszyny nieodzowne w tego rodzaju pracach. Dzięki technologicznie zaawansowanym maszynom każde zadanie wykonywane jest zgodnie ze sztuką i przy minimalizacji kosztów.

Na podanej stronie można znaleźć dokładny opis przewiertu czy przecisku pod drogą składającego się z kilku etapów. Jest to usługa profesjonalna wymagająca ogromnej wiedzy i specjalistycznego przygotowania, która jednocześnie jest przyjazna środowisku, ponieważ tego rodzaju przeciski idące głęboko pod ziemią nie powodują ani uszkodzenia warstwy gleby, ani systemów korzeniowych drzew. Co więcej, nie trzeba także wstrzymywać ruchu ani zabierać pasów drogowych, a prace udaje się wykonać szybko i sprawnie. Firma ta dopuszcza negocjowanie ceny w granicach rozsądku, biorąc pod uwagę zarówno trudności, jak i wykorzystanie specjalistycznych maszyn.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!